Artur Smolicki

Oto garść informacji o mnie, poznajmy się zanim nawiążemy współpracę.

Cześć, nazywam się Artur Smolicki. Pomimo obecności w branży od ponad 7 lat zapewne spotykamy się po raz pierwszy, poniżej znajdziesz więc wszystkie informacje, jakie są dla Ciebie niezbędne by nawiązać ze mną współpracę. Prowadzę kampanie reklamowe w Internecie, konsultuję oraz doradzam w jaki sposób skutecznie pozyskiwać klientów w sieci dzięki wykorzystaniu wszystkich dostępnych narzędzi. A więc, poznajmy się bliżej!

DOŚWIADCZENIE

Co warto o mnie wiedzieć? Kilka lat spędzonych w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce pozwoliło mi zdobyć wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj wykorzystuję jako niezależny specjalista, konsultant i doradca marketingu internetowego. Prowadzę kampanie reklamowe z użyciem ekosystemów Google oraz Facebook, tworzę strategie obecności oraz komunikacji w mediach społecznościowych, optymalizuję działania skupione na pozyskiwaniu nowych klientów, konwersji, sprzedaży, leadów. Do chwili obecnej wdrażane przeze mnie kampanie obecne były w 26 krajach, od sklepów internetowych po lokalne biznesy. Wszystkie zaplanowane działania dostosowuję indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że każda kampania którą wspólnie stworzymy dopasowana będzie precyzyjnie do Twojego biznesu, specyfiki branży oraz charakteru potencjalnych klientów.

WSPÓŁPRACA

Co zrobić by rozpocząć współpracę? Skorzystaj z formularza kontaktowego. Opisz w kilku zdaniach swój biznes, potencjalnych klientów, dotychczas prowadzone kampanie, oczekiwania oraz planowany budżet reklamowy. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie propozycję działań dopasowanych do Twoich możliwości oraz planowanych rezultatów. Każda strategia przygotowywana jest przeze mnie indywidualnie dzięki czemu skupimy się przede wszystkim na osiąganiu wspólnie założonych celów. W czasie współpracy możesz liczyć na moją pełną dostępność, stały kontakt mailowy oraz telefoniczny, porady oraz sugestie dotyczące każdego elementu związanego z pozyskiwaniem nowych klientów.

Ile kosztuje prowadzenie kampanii Google AdWords? W moim przypadku 20% z planowanego budżetu miesięcznego, nie mniej jednak niż 500 PLN. Budżet emisyjny zależy od Ciebie, Twoich możliwości oraz oczekiwań w kontekście uzyskiwanych efektów. Nie stosuję natomiast okresu wypowiedzenia, wychodzę bowiem z założenia, że w przypadku satysfakcjonujących wyników współpraca i tak będzie kontynuowana. Gdy efekty nie są dla Ciebie wystarczające, wydawanie budżetu jeszcze przez miesiąc mija się z celem.

Co otrzymujesz w ramach współpracy? Chciałbym zagwarantować Ci efekty, jednak kampania jest tylko jedną ze składowych końcowego sukcesu. Przede wszystkim więc otrzymujesz ode mnie rzetelne działania, skupiające się na pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu sprzedaży. Bezpośredni kontakt, możliwość otrzymywania raportów oraz podsumowań a także sugestie i wskazówki, dzięki którym wspólnie wyeliminujemy wszystkie błędy w Twoim biznesie. Możesz również liczyć na edukację, odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Rozpoczynając współpracę mamy wspólny cel, który wszystkimi dostępnymi drogami musimy osiągnąć.

KONSULTACJE

Jak skorzystać z darmowych konsultacji? W ich trakcie omówimy Twoje problemy, pytania i wątpliwości. W swojej pracy wykorzystuję szereg narzędzi i rozwiązań, które mają na celu pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów dla Twojej firmy. Omówimy więc ich wykorzystanie, dotychczas popełniane przez Ciebie błędy oraz możliwości zmiany strategii, dzięki której rozwiniesz swoją działalność. Sprawdź opinie, jakie wyrażają o współpracy moi klienci i wykorzystaj moją wiedzę by zwiększyć osiągane przychody.