Opinie klientów

Zanim rozpoczniemy współpracę sprawdź co sądzą o mnie klienci.

Artur Roguski, Fakt.pl

Działania Artura są najbardziej konsekwentne wśród licznego grona specjalistów ds. marketingu, mówców czy blogerów. Wszystko jest przemyślane i wolne od przypadku. Należy to docenić zwłaszcza gdy myślimy o mediach społecznościowych, które są najlepszym sprzymierzeńcem w spontanicznej ekspresji emocji. Świadczy to o dużej cierpliwości Artura w budowaniu swojej marki. Przekłada się to też na prowadzenie długofalowych działań dla marek takich jak na przykład egzekucja z góry założonej strategii. Wiedza Artura pochodzi z praktycznych doświadczeń na „żywym organizmie”. Już teraz należy postawić go w jednej linii z takimi nazwiskami jak Natalia Hatalska czy Paweł Tkaczyk.

Monika Chromiec, Agora S.A.

Kiedy ktoś pyta mnie kim jest Artur bez zastanowienia mogę stwierdzić, że to najbardziej ogarnięty specjalista z jakim miałam przyjemność współpracować. Posiada niebywałą wiedzę z zakresu online marketingu, do każdego tematu podchodząc z ogromnym zaangażowaniem. Nie zna stwierdzenia „nie da się”. Zawsze potrafi znaleźć doskonałe rozwiązanie, które często przerasta nawet jego oczekiwania. Podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją, dzięki czemu bez wątpienia doskonale zna się na powierzonych mu zadaniach. Problemy Klienta traktuje jak swoje własne, błyskawicznie reaguje na sytuacje i od razu podejmuje działanie.

Anna Prończuk, Business Link Lublin

Artur ma niebywały zakres wiedzy praktycznej nt. personał brandingu i strategii marketingowych. Zapomnij o nudnych wykładach! Jego prezentacje to interaktywna zabawa z uczestnikami, podczas której każdy znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie. Jako organizatorka konferencji Network Session Lublin jestem niezwykle zadowolona z jego wystąpienia a pozytywne opinie uczestników mówią same za siebie.

Szymon Barczak, ZenBox

Nie znamy się osobiście, nasza współpraca obywa się w pełni internetowo. Mimo tak ograniczonej percepcji byłem w stanie wyczuć, że Artur to przyjemna, przyjazna a jednocześnie bardzo konkretna osoba. Łączy ze sobą konkrety ze świata technicznego ( AdWords, Analytics ) oraz bezpośredniość komunikacji. To jego ważna zaleta. którą docenią zwłaszcza małe firmy. Te często mają kompleks mniejszości, przez co wstydzą się zadawać pytania. Artur nie będzie czekał na pytanie. Kontakt często wychodzi z jego strony. Widać. że jest zaangażowany w to co robi i lubi o tym mówić.

Kacper Skoczylas, Grupa Brandoo

Kilka razy miałem przyjemność współpracować z Arturem oraz korzystać z przygotowanych przez niego poradników. Informacje jakie zawiera on w swoich tekstach są bardzo pomocne i ułatwiają pracę marketera. Szczególnie cenię sobie listy przydatnych aplikacji i programów jego autorstwa.