O mnie

Pomimo obecności w branży od ponad 8 lat zapewne spotykamy się po raz pierwszy, poniżej znajdziesz więc wszystkie informacje, jakie są dla Ciebie niezbędne by nawiązać ze mną współpracę. Prowadzę kampanie reklamowe w Internecie, konsultuję oraz doradzam w jaki sposób skutecznie pozyskiwać klientów w sieci dzięki wykorzystaniu dostępnych narzędzi.

Niezależny certyfikowany specjalista Google Ads oraz Google Analytics. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii na kilkunastu rynkach świata, od lokalnych firm usługowych po duży segment ecommerce, w tym kampanie produktowe oraz kampanie YouTube.

Co warto o mnie wiedzieć?

740
Zrealizowanych kampanii
Setki zadowolonych klientów oraz nowych, rozpoczętych projektów w 27 krajach świata.
300
Zrealizowanych audytów
Pomoc i wsparcie w efektywnej rozbudowie prowadzonych działań reklamowych.
35
Przeprowadzonych szkoleń
Ponad 8 letnie doświadczenie z kampaniami Google Ads, analityką i optymalizacją.

Kilka lat spędzonych w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce pozwoliło mi zdobyć wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj wykorzystuję jako niezależny specjalista, konsultant i doradca marketingu internetowego. Prowadzę kampanie reklamowe z użyciem ekosystemów Google oraz Facebook, tworzę strategie obecności oraz komunikacji w mediach społecznościowych, optymalizuję działania skupione na pozyskiwaniu nowych klientów, konwersji, sprzedaży, leadów.

Do chwili obecnej wdrażane przeze mnie kampanie obecne były w 27 krajach, od sklepów internetowych po lokalne biznesy. Wszystkie zaplanowane działania dostosowuję indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że każda kampania którą wspólnie stworzymy dopasowana będzie precyzyjnie do Twojego biznesu, specyfiki branży oraz charakteru potencjalnych klientów.

WSPÓŁPRACA

  Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez newCreative Artur Smolicki w celu nawiązania pierwszego kontaktu.

  Opisz w kilku zdaniach swój biznes, potencjalnych klientów, dotychczas prowadzone kampanie, oczekiwania oraz planowany budżet reklamowy. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie propozycję działań dopasowanych do Twoich możliwości oraz planowanych rezultatów. Każda strategia przygotowywana jest przeze mnie indywidualnie dzięki czemu skupimy się przede wszystkim na osiąganiu wspólnie założonych celów. W czasie współpracy możesz liczyć na moją pełną dostępność, stały kontakt mailowy oraz telefoniczny, porady oraz sugestie dotyczące każdego elementu związanego z pozyskiwaniem nowych klientów.

  PRELEKCJE

  Od wielu lat dzielę się wiedzą o marketingu i biznesie w trakcie konferencji oraz licznych spotkań w miastach całej Polski. Dwukrotnie miałem przyjemność pełnić rolę mentora w trakcie programu akceleracji startupów Starter Rocket. Kilkukrotnie można było wysłuchać moich prelekcji w trakcie znanych w całym kraju Czwartkowych Spotkań Social Media, LinkedIn Local oraz Geek Girls Carrots. Prowadziłem także gościnne prelekcje na wielu uczelniach w Polsce, w tym Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Wyższej Szkole Bankowej czy też Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

  PUBLIKACJE

  Moje artykuły, poradniki oraz felietony znajdziesz w najważniejszych branżowych gazetach oraz czasopismach. Miałem ogromną przyjemność publikować na łamach takich tytułów jak Marketer Plus, Online Marketing Magazyn, Marketing w Praktyce oraz Bloomberg Businessweek Polska. Przeszukując Internet natkniesz się zapewne na gościnne artykuły w branżowych blogach oraz serwisach, wywiady, felietony i wypowiedzi.

  Follow @unsplash

  Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

  Instagram

  Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

  Please note

  This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.