Darmowe konsultacje

Skorzystaj z możliwości wstępnych konsultacji, razem znajdziemy rozwiązanie problemu.

Zaczynasz prowadzić własny biznes lecz nie wiesz w jaki sposób sprawić, by zaistniał w Internecie? A może prowadzone do tej pory działania reklamowe nie przynoszą oczekiwanych przez Ciebie rezultatów? Zamiast wydawać kolejne pieniądze na nieefektywne źródła pozyskiwania klientów napisz do mnie, korzystając z darmowych konsultacji. Opisz w wiadomości mailowej swój problem a w ciągu 24 godzin otrzymasz podpowiedzi oraz porady, dzięki którym wspólnie zadbamy o efektywną obecność Twojej firmy w sieci.

Chcesz skorzystać z poniższych możliwości? Napisz do mnie!

Udzielam bezpłatnych konsultacji z zakresu marketingu, reklamy, analityki internetowej oraz budowania wizerunku firmy w Internecie.

Współpracuję z agencjami reklamowymi, studiami graficznymi oraz freelancerami, oferując pełen zakres usług marketingowych.

Prowadzę działania marketingowe nie tylko w Polsce, lecz także Europie, USA, Azji czy Australii, wykorzystując dostępne narzędzia marketingowe.

Na każdą wiadomość staram się odpowiadać w ciągu maksimum 24 godzin, dzięki czemu Twój problem rozwiążemy szybko i efektywnie.

W ramach konsultacji przygotuję dla Ciebie wszystkie przydatne materiały, analizy oraz statystyki, niezbędne do dalszych działań marketingowych.