Opinie klientów

Zanim rozpoczniemy współpracę sprawdź co sądzą o mnie klienci.

Artur Roguski

Działania Artura są najbardziej konsekwentne wśród licznego grona specjalistów. Wszystko jest przemyślane i wolne od przypadku. Wiedza Artura pochodzi z praktycznych doświadczeń na „żywym organizmie”. Już teraz należy postawić go w jednej linii z takimi nazwiskami jak Natalia Hatalska czy Paweł Tkaczyk.

Monika Chromiec

Kiedy ktoś pyta mnie kim jest Artur bez zastanowienia mogę stwierdzić, że to najbardziej ogarnięty specjalista z jakim miałam przyjemność współpracować. Posiada niebywałą wiedzę z zakresu online marketingu, do każdego tematu podchodząc z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze potrafi znaleźć doskonałe rozwiązanie. Problemy Klienta traktuje jak swoje własne, błyskawicznie reaguje na sytuacje i podejmuje działanie.

Monika Loryńska

Praca z Arturem to czysta przyjemność. Zorganizowany, terminowy, zawsze gotowy do rozmowy, szybko reaguje na bieżące zagadnienia - dzięki temu projekty przebiegają gładko i szybko. Chciałabym, żeby z każdym się tak pracowało!

Szymon Barczak

Artur łączy ze sobą konkrety ze świata technicznego ( AdWords, Analytics ) oraz bezpośredniość komunikacji. To jego ważna zaleta, którą docenią zwłaszcza małe firmy. Te często mają kompleks mniejszości, przez co wstydzą się zadawać pytania. Artur nie będzie na nie czekał. Kontakt często wychodzi z jego strony. Widać, że zawsze jest zaangażowany we wszystkie prowadzone działania.